توسن دارو

  • هم افزایی دانش ، تجربه و هنر با هدف خلق محصولاتی نوآورانه

 

  • خلاقیت و انگیزه و رویکردی جستجوگر و خستگی ناپذیر

 

  • دارای تجربه ای طولانی و عمیق در مدیریت سلامت

 

  • محیطی پویا، انگیزه بخش، پر نشاط و تعالی محور

 

  • اندیشه ای کیفیت طلب که جز به نوآوری سیرآب نمیگردد

توسن دارو

شرکت توسن دارو در سال ۱۳۸۶ با ماموریت ارتقا سطح سلامت جامعه از طریق طراحی و بهبود کیفیت محصولات دارویی تاسیس گردید. کیفیت و اثربخشی از بنیادی ترین ارزش های ماست که این ارزش را نه فقط در محصولات که در عملکرد خود در تمام سطوح سازمانی دنبال میکنیم. ما انسان را نه به عنوان یک موجود مجزا که عضوی از یک اکوسیستم بزرگ و پیچیده به نام هستی میدانیم. لذا علاوه بر فعالیت های مستمر در جهت حفظ و حراست از محیط زیست، در تمامی مراحل تولید محصولات از طراحی و تحقیق تا بسته بندی نهایی به عدم آسیب به محیط زیستمان اهتمام داریم. اگرچه این موضوع سبب افزایش هزینه ها یا طولانی کردن فرآیندها شود.

گروه داروسازی توسن دارو

استراتژی ما

خط تولید محصولات دارویی توسن دارو ثمره همکاری مشاوران، تامین کنندگان و پیمانکاران خبره و استفاده از تکنولوژی به روز و پیشرفته است. خط تولید نیمه جامدات دارویی شرکت در سال ۱۳۹۷ و در اولین بازرسی موفق به اخذ گواهینامه اولیه GMP گردید. استقرار سیستم مدیریت به روز و توانا، ارزش نهادن بر تحقیق و توسعه، بهره گیری از پرسنل متخصص و ماهر در تمامی سطوح سازمانی، استفاده از مواد اولیه استاندارد و با کیفیت، به کارگیری ماشین آلات پیشرفته و قابل اتکا، پیروی از استانداردهای روز دنیا و نظارت مستمر سیستم تضمین کیفیت پشتوانه ما در تولید محصولاتی نوآورانه است که کیفیتی بالا و پایدار دارند.

ما در توسن دارو به اهمیت خودبازرسی و ارتقا مستمر عملکرد ایمان داریم. لذا با بهره گیری از بازخوردهای درون و برون سازمانی پیوسته در حال اصلاح و بهبود فرایندهای سازمانی خود هستیم. تمرکز بر تولید هیچگاه ما را از توجه به ضرورت ارتقا سطح دانش و به روزرسانی خود باز نمیدارد. ارتباط مستمر با جامعه دانشگاهی و مراکز تحقیقاتی ما را برای آینده توانمند تر از قبل میکند. آینده ای که بسیار نزدیک است …